blacktech ürün kodu

RML 77433

Uygulama Alanı

Kamyon

Ürün Tipi

Komple ve Servis Montajlı Hava Süspansiyon Körükleri

Temel Bilgiler
Piston Türü

Pistonsuz

Ağırlık (net kg)

3.6

Paket içindeki ürün (parça sayısı)

48

Cross Referans
CONTITECH
6620 N P01
VIBRACOUSTIC
V1DF20r433NP
GOODYEAR 1R12-826

OEM Referans
VOLVO TRUCKS 215138360
VOLVO TRUCKS 21013010
VOLVO TRUCKS 21513836
VOLVO TRUCKS 21057939
VOLVO TRUCKS 210579390
VOLVO TRUCKS 20703452
VOLVO TRUCKS 207034520
VOLVO TRUCKS 21044268

Detaylar
Bölge

Europe

crossmenu